STROJNÍ KONSTRUKTÉR

Místo výkonu práce: Jablonec na Nisou

Možnost nástupu: Ihned nebo dohodou

Nabídek práce KONSTRUKTÉRA je dnes nespočet, ale pracovat v menší české firmě s rodinnou atmosférou, fajn lidmi a minimální fluktuací zaměstnanců a velkým prostorem pro kreativní tvorbu provázanou s přímou realizací návrhů ve firmě, je jako šafránu!

Tato firma se zabývá vývojem, konstruováním a sestavováním strojních zařízení pro průmyslovou automatizaci, převážně pro oblast automotive.

Co bude náplní Vaší práce?

 • konstrukce strojních zařízení dle zadané koncepce – jednoúčelové stroje, montážní a diagnostické automaty, nejčastěji pro automotive průmysl
 • budete úzce spolupracovat s týmem dalších 5 konstruktérů na oddělění konstrukce
 • tvorba 3D a 2D dokumentace finálního produktu, podsestav a jednotlivých dílů za použití programu Creo (Pro/Engineer), intenzivní práce v Solidworks
 • spolupráce s dalšími odděleními společnosti a kolegy

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi potkali?

 • má vystudovanou SŠ nebo VŠ technického směru – ideálně obor strojní konstrukce nebo průmyslová automatizace
 • umí modelovat v některém v 3D CAD systému (např. Creo, Pro/Engineer, Solidworks)
 • praxe na pozici strojního konstruktéra, konstrukce strojních zařízení není podmínkou, ale velkou výhodou
 • dokáže přečíst technický text v AJ a písemně komunikovat v AJ
 • umí pracovat na PC (MS Office, Excel)
 • chce se dále učit a vzdělávat v oboru strojní konstrukce, je ochoten pracovat na svém profesním rozvoji
 • je aktivní řidič (ŘP sk.B), občas bude potřeba zajet k zákazníkovi, odvézt díly atd.

Co Vás čeká, když uspějete?

 • samostatná práce na zajímavých a různorodých projektech
 • profesní růst a spousta příležitostí pro získání nových a kvalitních zkušeností
 • finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností, prémie při dokončení projektu i v průběhu roku
 • příspěvek na sport/kulturu a proplacení kurzu AJ
 • stravenky, dovolená navíc a výhledově možnost Home office

Koho můžete kontaktovat v případě zájmu?

Kontaktní osobou pro tuto pozici je Lucie Sedláčková. Jestliže Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na sedlackova@fenixpersonal.cz nebo nás kontaktujte telefonicky pro bližší nezávazné informace 777 013 379.


Ochrana osobních údajů

Poskytnutím svých osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech naší společnosti dáváte souhlas se shromažďováním, zpracováním a uchováním mých osobních údajů (v rozsahu titul, jméno, příjmení, datum a místo narození, občanství, všechny kontaktní údaje, údaje o získaném vzdělání a pracovní praxi, údaje o ostatních znalostech a dovednostech a jiné údaje, které jsem poskytl/a Správci formou životopisu, či jiných souvisejících dokumentů, včetně jeho elektronické podoby nebo při osobním či telefonickém pohovoru o mé osobě) dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění a dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 za účelem zprostředkování zaměstnání a prezentace údajů potenciálním zaměstnavatelům (např. HOT kandidáti, slepé CV, ad.) a s využíváním mého elektronického či telefonického kontaktu za účelem poskytnutí pracovních nabídek týkající se služeb Správce a to až do mého písemného odvolání tohoto souhlasu na e-mailovou adresu info@fenixpersonal.cz.

Potvrzuji, že jsem byl/a poučen/a o právu přístupu ke svým osobním údajům, měnit je a aktualizovat zasláním na e-mailovou adresu info@fenixpersonal.cz. Prohlašuji, že údaje a data, která jsem poskytl/a za tímto účelem, jsou úplná a pravdivá.
Dále souhlasím, aby Správce zpracovával mé osobní údaje pro statistické účely a se zasíláním obchodních sdělení v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění. Beru na vědomí, že svůj souhlas s využíváním svého elektronického kontaktu pro účely zasílání obchodních sdělení mohu kdykoli zdarma odmítnout, a to i při zasílání každé jednotlivé zprávy, písemným oznámením zaslaným na adresu info@fenixpersonal.cz.
Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem, k němuž byly shromážděny.  Zaměstnanci Správce nebo jiné fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se Správcem a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo obdobných prací.

Obor a profese: 
 • Strojírenství
 • Výroba a průmysl
Lokalita: 
Liberecký kraj

Reagovat na pozici

Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: txt rtf html odf pdf doc docx ppt pptx xls xlsx xml.

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.