REFERENCE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

"Na personální agenturu Fenix Personal jsme se poprvé obrátili v loňském roce, kdy jsme hledali vhodného kandidáta na poměrně vysoce specializovanou pozici SAP ABAP programátora. Úvodního jednání, kde jsme probírali požadavky na danou pozici a celkovou představu, se účastnila i jednatelka agentury paní Bc. Lucie Sedláčková, celý další proces recruitmentu jsme pak řešili s paní Bc. Terezou Nechvílovou. Přestože nároky na tuto pozici byly vysoké, CV prvních možných kandidátů jsme obdrželi poměrně brzy po zahájení spolupráce, což se jiným agenturám, se kterými jsme spolupracovali dříve, nepodařilo. Na základě interního rozhodnutí společnosti nakonec k obsazení dané pozice nedošlo, Bc. Nechvílová nám však představila řadu kvalitních a zajímavých kandidátů. Díky této pozitivní zkušenostmi jsme agenturu Fenix Personal oslovili také v momentě, kdy bylo vyhlášeno výběrové řízení na pozici Sales Director. Vzhledem k tomu, že se jedná o manažerskou pozici, rozhodli jsme se jít cestou Executive Search. Na tomto místě musíme ocenit velmi dobrou znalost podmínek na regionálním trhu práce, širokou databázi uchazečů, vysoce profesionální práci a vynikající úroveň komunikace. Jelikož vedení naší společnosti sídlí v Německu, potažmo v USA, velká část pohovorů probíhá v anglickém jazyce. Velkou výhodou tedy bylo, že Bc. Nechvílová zpracovala veškeré komentáře k CV kandidátů již v angličtině a nebylo nutné je dále překládat. Díky rychlému a proaktivnímu přístupu Bc. Nechvílové byla pozice Sales Directora obsazena během dvou měsíců, což považujeme za velký úspěch.

V případě, že v budoucnu budeme do našeho kolektivu hledat nové spolupracovníky, zcela určitě se na agenturu Fenix Personal znovu obrátíme a využijeme jejích kvalitních služeb."

VAG s.r.o., Růžičková Lucie, Vedoucí personálního úseku


"S dodavatelem personálních služeb, agenturou FENIX PERSONAL, spolupracujeme od roku 2017. Pokud bych měla vyzdvihnout tři nejvýznamnější kompetence, byly by to tyto následující: vysoce profesionální přístup, nadstandartní orientace na potřeby zákazníka, špičková kvalita a úroveň doporučených kandidátů. S poskytovanými službami jsme velmi spokojeni a věřím, že naše spolupráce bude pokračovat na této úrovni i v následujících letech. FENIX PERSONAL mohu doporučit všem, pro které je kvalita a profesionalita poskytovaných služeb na předním místě."

Mgr. Pavla Rosová, HR Business Partner, FLSmidth spol. s r. o.


"Spolupráce s Fenix Personal, zj. se svědomitou prací Terezy Nechvílové, jsme velice spokojeni. Především využíváme k obsazení těch pozic, které se specializují na určitou konkrétní oblast. Dle našeho názoru FP mají dobrou databázi kontaktů a dobře vyškolené pracovníky, kteří umí posoudit odbornost."

Simona Staňová, Recruiter, Nitto Denko Czech s.r.o. 


"S paní Terezou Nechvílovou spolupracuji na náboru skladníků od 1.11.2017. Na její práci mohu poskytnout jen pozitivní zpětnou vazbu. Tereza vždy dodrží slíbené termíny, detailně se zajímá o náborové potřeby našeho skladu včetně požadovaného profilu kandidátů, vždy se snaží najít ten nejlepší způsob jak vyhovět našim potřebám. Také si cením jejího otevřeného způsobu komunikace a pozitivního přístupu k práci."

Mgr. Dominik Svorad, HR Business Partner, Fabory CZ Holding s.r.o.


"Pro naši pobočku v Brně jsme hledali spolupracovníka na pozici Technik. Po delším váhání jsme se rozhodli pro spolupráci s firmou Fenix Personal s.r.o. Při úvodním jednání jsme byli pozitivně překvapeni profesionálním přístupem k problémům a požadavkům konkrétního zákazníka, který je v příkrém kontrastu s přístupem „na trhu běžných“ agentur. Následná spolupráce byla skutečně vzorová. Kontakty na jednotlivé uchazeče, poskytnuté agenturou, byly kvalitní, vybírané a doporučované s přihlédnutím k našim skutečným potřebám. Rovněž nám hodně pomohlo, že materiály od uchazečů již byly ze strany agentury předpřipravené a okomentované, s vyzdvihnutím těch hledisek, které jsme my cítili jako důležité. Také uchazeči, kteří se účastnili pohovorů, byli již informováni dopředu o našich požadavcích a možnostech, což i pro ně usnadňovalo jednání s naší firmou.

Agentura nám pomohla v relativně krátké době najít vhodného uchazeče. Rád bych poděkoval paní Lucii Sedláčkové a paní Tereze Nechvílové za hladký průběh a zejména bych chtěl vyzdvihnout profesionální výkon paní Nechvílové, která měla náš obchodní případ na starosti."

Zbyněk Kania, Obchodní ředitel, HYDAC spol. s r.o.


"Slečna Nechvilová s námi spolupracuje při náboru technických i obchodních pozic. Reaguje flexibilně na poptávku a pozici podrobně zkoumá, aby mohla doporučit kvalitní a zajímavé kandidáty. Komunikace probíhá na profesionální úrovni a velmi efektivně."

Kateřina Čípová, HR Manager, SMC Industrial Automation CZ s.r.o.


"Spolupráce s Terezou Nechvílovou je svižná, plynulá a bezproblémová. Rychle pochopila potřeby obsazované role a mimo dobré selekce kandidátů dodržovala všechny domluvené podmínky. Radost spolupracovat."

Erika Bartunkova, HR Business Partner, Fabory CZ Holding s.r.o.


100% REWORK s.r.o. - 100% kontrola kvality pro průmysl

„Jsme středně velká společnost s vlastním personálním oddělením, který běžně dokáže naplňovat stavy našich zaměstnanců. Však v této těžší době, kdy je poptávka po pracovní síle zvýšená, jsme se rozhodli v klíčových situacích řešit vyhledávání nových zaměstnanců s pomocí personální agentury FENIX PERSONAL s.r.o.

Spolupráce s agenturou FENIX PERSONAL s.r.o nám velice pomohla, jak ve vyhledávání, tak v prvotním prověřování vhodnosti kandidátů. Zájemci, kteří byli agenturou doporučeni vždy vyhovovali naším požadavkům. Oceňujeme i individuální přístup pracovníků agentury, kteří se snažili maximálně pochopit potřeby naší společnosti a na základě toho kandidáty vybírat. Spolupráce byla na vysoce profesionální úrovni. Dále oceňujeme flexibilní přístup při řešení našeho požadavku.“


LISI AUTOMOTIVE FORM, a.s. - vývoj a konstrukce tvářecích strojů a jednoúčelových zařízení

"S personální agenturou FENIX PERSONAL s.r.o. naše společnost LISI AUTOMOTIVE FORM a.s. spolupracuje v oblasti recruitmentu od června letošního roku. Přestože jsme oslovili několik dalších personálních agentur s požadavkem zajištění nových pracovníků do výroby, byla tato jedinou agenturou, která byla schopna zajistit pracovníky na námi požadovaná pracovní místa. Spolupráce se všemi pracovníky personální agentury FENIX PERSONAL s.r.o. je příkladná, seriózní, ale i příjemná a korektní. S touto agenturou chceme spolupracovat i v budoucnosti, kdy požadavky na nábor nových pracovníků budou ještě větší i z důvodu rozšiřování naší společnosti."

Ing. Ilja Polák, personální manažer LISI AUTOMOTIVE FORM a.s.


Huhtamaki Česká republika, a.s. - výrobce nasávané kartonáže

"S personální agenturou FENIX PERSONAL s.r.o. naše společnost Huhtamaki Česká republika, a.s. spolupracuje v oblasti hledání středních manažerských a technických pozic od srpna 2016. Přestože jsme oslovili několik dalších personálních agentur s požadavkem zajištění hledaných pracovních pozic, byla nabídka Fenix Personal v porovnání s ostatními relevantní, kandidáti byli prověření a na konec do naší firmy nastoupili. Spolupráce se všemi pracovníky personální agentury FENIX PERSONAL s.r.o. je příkladná, seriózní, ale i příjemná a korektní. Oceňujeme rovněž zájem Fenix Personal o naši firmu, výrobu, nastavení systémů, a plány do budoucna, které následně předávají kandidátům, kteří do naší firmy vstupují již velmi dobře informováni. S touto agenturou chceme spolupracovat i v budoucnosti, kdy požadavky na nábor nových pracovníků budou ještě větší i z důvodu rozšiřování naší společnosti."

Martina Stasiaková, personální ředitelka, Huhtamaki Česká republika, a.s.


 

NTS MECHATRONICS Brno, s.r.o. - výroba a montáž opto-mechatronických modulů a systémů

"S kandidáty doporučenými personální agenturou Fenix jsem byla spokojená. Splňovali požadavky zadané pro danou pozici a pohovor se tak mohl soustředit pouze na ostatní aspekty výběru a podrobnější ověření znalostí kadidáta. Také oceňuji flexibilitu p.a. Fenix v případě menších úprav požadavku na danou pozici."

 Jana Belanová, Teamleader customer service and logistics, NTS Mechatronics Brno, s.r.o.


WESTFALIA METAL, s.r.o. - zpracování a tvarování kovů

"S personální agenturou Fenix a s jejím zástupem panem Nešporem spolupracujeme od jara 2016. Jedná se o velmi úzkou spolupráci v rámci náboru zaměstnanců převážně do výroby, ale také i  do administrativy. Při ohlédnutí musím zkonstatovat, že i za tak krátkou dobu se nám společnými silami podařilo obsadit pro naši firmu velmi významné pozice zručnými a hlavně pracovitými zaměstnanci. Při zadání pozic je pan Nešpor schopen reagovat rychlou a kvalitní nabídkou vhodných uchazečů. S prací personální agentury jsme velice spokojeni a rádi ji doporučíme dalším zákazníkům."

Kateřina Jamborová, Personální manažerka společnosti Westfalia metal, s.r.o.


DAIDO METAL CZECH s.r.o.

DAIDO METAL CZECH s.r.o. – výrobce kluzných ložisek

"Vzhledem k tomu, že na trhu jsou stovky personálních agentur a může být docela těžké najít tu správnou, u společnosti FENIX PERSONAL jsme našli přesně to co jsme hledali. Pochopení našich obchodních aktivit, firemní kultury, a vysokou flexibilitu protože ne vždy naše požadavky na nábor byli pevně dané. Tato pozitivní zkušenost se týká také jednotlivých členů týmu. Vždy byli velmi ochotní a udělali  vše, co bylo v jejich silách. Služby společnosti FENIX PERSONAL můžeme bez váhání doporučit dalším zákazníkům."

Skokanová Bronislava, HR manažer společnosti Daido Metal Czech s. r. o.


 

Componenta Perfecta, s.r.o.

Componenta Perfecta s.r.o. – přesné strojírenské obrábění

"Všem, ve kterých Fénix Personal vzbudil zvědavost :

Paní Lucie Sedláčková a její Fénix se objevili stejně nečekaně a do děje promluvili stejně zásadně, jako pověstný princ na bílém koni. Bylo to v době, kdy nebylo možné sehnat člověka se skutečným zájmem o přesné obrábění a kdy všichni reagovali na žádost o pomoc soustrastným pokyvováním hlavou a potvrzováním nouze. Tak přesně v té době paní Sedláčková přišla a začala přivádět relevantní uchazeče o pozici spolupracovníka v Componentě .

Rádi budeme s Fénix Personal spolupracovat i nadále!"

Ing. Ota Horák, majitel společnosti Componenta Perfecta, s.r.o.


DI industrial spol. s r. o. – přesné strojírenské obrábění  

"S personální agenturou FENIX PERSONAL spolupracujeme od března 2015. Za velmi krátkou dobu došlo k porozumění firemních potřeb a směru jakým se firma chce v budoucnu profilovat s ohledem na pracovní sílu. Tato synergie se velmi brzy promítla v našich zaměstnaneckých řadách, kdy firma přijímá jen ty správné a kvalitní zaměstnance, kteří jdou za cíli společnosti. Oceňuji zejména individuální přístup ke každé hledané pozici a nadstandartní služby plynoucí z exkluzivity, kdy na náborech zaměstnanců pro naši společnost pracuje výhradně jeden zkušený personální konzultant.

Za profesionální práci pro naši firmu upřímně děkuji."

Ing. Pavel Sedláček, jednatel a ředitel firmy DI industrial spol. s. r.o.


 

 

KOMPAN Czech Republic s.r.o. – výroba hřišť a sportovišť

"Se společností Fenix spolupracujeme již řadu let při obsazování administrativních a v posledních dvou letech i dělnických pozic.

Přístup personální agentury je profesionální a úspěšnost náboru vysoká. V podstatě, v případě, že se nám objevila nová, komplikovanější pozice, kterou jsme potřebovali v minulosti obsadit, Fenix nám spolehlivě s výběrem toho nejvhodnějšího kanditáda byl vždy schopný efektivně pomoci."

Hana Geryková, HR manažerka, Kompan  Czech Republic s.r.o.

„S paní Lucií Sedláčkovou z personální agentury FENIX PERSONAL jsem spolupracovala z pozice HR Specialist společnosti Kompan Czech Republic s.r.o. při náboru kmenových zaměstnanců v letech 2012 a 2013.  Její aktivní, osobní přístup, pracovní nasazení, spolehlivost, flexibilita, orientace na spokojenost zákazníka vedly k úspěšnému obsazování pracovních pozic na jednotlivých odděleních naší společnosti (oddělení konstrukce, financí, personalistiky, logistiky, nákupu, výroby). Paní Sedláčková byla vždy schopná rychle reagovat a poskytnout vhodné a kvalitní kandidáty také na stěžejní pozice s velmi specifickými požadavky. S její prací a přístupem jsme byli velice spokojeni a pro naši společnost byla spolupráce s ní velkým přínosem.

Budeme rádi za každou další spolupráci s personální agenturou FENIX PERSONAL a paní Sedláčkovou.“

Ing. Veronika Zdražilová, HR Specialist


 

algeco.cz

 

ALGECO s.r.o. – výrobce a dodavatel modulárních staveb

"S personální agenturou Fenix spolupracuji krátce, ale troufám si napsat, že velmi intenzivně. Paní Sedláčkovou jsme oslovili několikrát, jak při hledání odborných pracovníků na manažerské pozice, tak přímých pracovníků do výroby. Ocenit musím především její profesionální přístup i příjemné empatické jednání. V krátkém čase vždy dodala zajímavé kandidáty na úrovni odpovídající požadovanému profilu pozice. V jednání je vždy otevřená a pro-aktivní, detailně se zajímá o společnost i konkrétní pracovní pozice.

Děkuji a těším se na další spolupráci s FENIX PERSONAL."

Petr Kodrlová, personalista ALGECO s.r.o.


 

 

Act-in CZ s.r.o. /Act-in Machine Services s.r.o. – vývoj a implementace inteligentních softwarových produktů pro výrobu a údržbu, servisní strojírenské služby

„S paní Sedláčkovou spolupracuji na náboru nových vysoce kvalifikovaných kolegů již více jak 7 let a to postupně ve dvou mezinárodních společnostech pro různé projekty v oblasti  výroby, servisu strojů a vývoje informačních systémů. V naší spolupráci si vysoce vážím jejího profesionálního přístupu jak ke klientům, tak ke kandidátům, a vynikajícího porozumění požadavkům na kandidáty a následného výběru vhodných kandidátů. Důležitý je pro naši úspěšnou spolupráci velmi proaktivní přístup paní Sedláčkové jak ve fázi vyhledávání kandidátů, tak i následné péči o jejich chování a uplatnění po nástupu.“  

 Lubomír Sláma, Dr.-Ing., MBA., Jednatel / Managing Director


 

ONIO s.r.o. – internetové obchody

 „S paní Sedláčkovou a její personální agenturou jsme v minulosti několikrát spolupracovali při obsazování pozic v naší společnosti do oblastí obchodu či managementu. Spolupráce s paní Sedláčkovou byla vždy bez problémů, na velmi profesionální úrovni a ke spokojenosti obou stran. Paní Sedláčková je zcela jistě profesionálka, která dokáže firmám pomoci s náborem nových vhodných zaměstnanců.“

Mgr. Tomáš Beroun, Provozní ředitel

 

a další.