NÁŠ TÝM

Jsme menší tým, a proto fungujeme jako celek - transparentně, dynamicky a efektivně. Každý člen přináší do týmu své zkušenosti, dovednosti, názory a pohled na naši práci, které sdílime a stávame se tak silným článkem na trhu práce. Dovolte, abychom se vám představili:

Bc. Lucie Sedláčková, DiS.

Jednatelka společnosti / CEO

Motto: "Ten nejlepší výhled přichází až po tom nejtěžším stoupání. Tak vzhůru do toho! :o)"

 

tel.: +420 777 013 379
email: sedlackova@fenixpersonal.cz
Profil na LinkedIn

"Vystudovala jsem obor Sociální pedagogika a poradenství na Masarykově univerzitě. Náborovým aktivitám a projektovému řízení v recruitmentu se věnuji od roku 2005. Své zkušenosti jsem se rozhodla zúročit a v roce 2010 tuto činnost začala vykonávat samostatně. Snažím se v oboru neustále vzdělávat a zdokonalovat a stejně tak k tomu vedu náš tým. V současné době se věnuji vedení firmy a jejímu dalšímu rozvoji. Kromě toho se stále ráda věnuji realizaci náborů pracovníků pro firmy a realizaci služby "Executive Search – Headhunting". Mým cílem je vybudovat stabilní personálně-poradenskou společnost poskytující opravdu kvalitní služby. Lpím na tom, aby každá aktivita naší firmy a konzultantů byla kvalitní, aby respektovala jedinečnost člověka a situace s cílem pomáhat lidem a měnit jejich životy k lepšímu."

A proč dělám právě tuto práci? "Společnost jsem založila, protože mě baví pomáhat lidem růst a měnit životy k  lepšímu. Propojení dobra a pomoci lidem s obchodem ji mi přirozeností. Také mne dnes a denně kupředu ženou zkušenosti našich zákazníků a dalších firem, které mají s jinými personálmími agenturami špatné zkušenosti. Nedostávají kvalitu a profesionalitu, kterou očekávají a za kterou často platí. Vždy říkám: "Děláme práci jinak - kvalitně a profesionálně a jen naše vzájemná zkušenost Vás o tom přesvědčí." Mým cílem pro rok 2018 je firmu neustále zlepšovat a zvyšovat úroveň kvality a rozsah poskytovaných služeb."

 

Ing. Zbyněk Strmiska

Recruitment Manager

Motto: "Člověk bez cíle je jako loď bez kormidla."

 

tel.: +420 604 209 975
email: strmiska@fenixpersonal.cz
Profil na LinkedIn

"Vystudoval jsem VUT v Brně, fakultu strojírenskou. Již od samého začátku své pracovní kariéry se však věnuji široké paletě HR činností, počínaje znalostí interní personalistiky, pracovněprávní legislativy, HR administrativy, mezd, vzdělávání, hodnocení a motivování zaměstnanců. Rád se věnuji analýze a nastavování HR procesů, jejich optimalizaci a aplikaci do praxe. Své myšlenky a cíle jsem mohl uplatnit na pozici personalisty, HR Generalisty či Personálního ředitele. Napříč mé profesní dráhy mne jako jedna ze stěžejních činností provází také nábor a výběr nových zaměstnanců. Vnitřně mne velmi uspokojuje, když mohu poskytnout profesionální servis pro klienty společnosti FENIX PERSONAL."

A proč dělám právě tuto práci? "Rád hovořím s lidmi a velmi pozorně jim naslouchám. Lidské příběhy jsou ve své jedinečnosti úchvatné a jedinečné. Jsme optimista, při výběrovém řízení vždy hledám styčné body, na kterých je možné stavět budoucí pracovní kariéru kandidáta. Spokojený klient, spokojený nový zaměstnanec – to je cíl, který mne naplňuje."

Mgr. Petr Nešpor

Recruitment Consultant / Specialista rozvoje obchodních vztahů

Motto: "Naslouchání, společné hledání cesty, autenticita, laskavost."

 

tel.: +420 736 529 271
email: nespor@fenixpersonal.cz
Profil na LinkedIn

"Jsem rád, že mohu našemu týmu nabídnout zkušenosti z řízení různých společností – v komerční i nekomerční oblasti. Měl jsem příležitost být v roli toho, který přijímá zaměstnance ve firmě na výběrových řízeních, i v roli HR senior consultanta v personální společnosti, který pro firmy vhodné kandidáty pro vybrané pracovní pozice hledá a nabízí. Vidět proces z obou stran, to mi dává jemnější odhad pro nalezení správného člověka pro specifikovanou pracovní pozici. Rád také pro naši společnost Fenix Personal vytvářím i rozvíjím HR spolupráci s novými firmami. Mohu se při své práci opřít také o své vzdělání v technickém i humanitním směru."

A proč dělá právě tuto práci? "Snad si to mohu troufnout takto říct: mám rád lidi, rád se s lidmi setkávám, rád jim naslouchám. A mám radost, když mohu někomu být v nějaké formě prospěšný k rozvinutí jeho osobního daru, potenciálu. Práce v oblasti lidských zdrojů je velmi těsně spojená s další činností, kterou dělám stejně rád: poradenství, terapie, osobní rozvoj. Mít možnost prospět někomu v osobní i pracovní oblasti, to vnímám nakonec pro sebe jako obdarování."

Ing. Jana Vydařelá

Recruitment Consultant

Motto: "I ta nejdelší cesta začíná prvním krokem."

 

tel.: +420 737 855 829
email: vydarela@fenixpersonal.cz
Profil na LinkedIn

"Vystudovala jsem Řízení lidských zdrojů na Univerzitě obrany v Brně. Po státnicích jsem nastoupila do personální agentury, kde jsem se věnovala náboru zaměstnanců v oblasti marketignu, nákupu a logistiky. V současné době se zaměřuji na výběrová řízení pro naše klienty působící především v oblasti výroby a strojírenství."
 
A proč dělá právě tuto práci? "Ráda jsem v kontaktu s lidmi a baví mě naslouchat jejich životním příběhům. Na pohovoru se snažím kandidáta poznat a odhalit, v čem je vyjímečný, a na základě toho mu nabídnout takovou pozici, která mu umožní se dále rozvíjet. Svou práci vnímám jako možnost pomoci lidem naleznout novou cestu."

Ivana Pitrušková Gregovská, DiS.

Recruitment Consultant

Motto: "Kdo ví proč, dokáže jakékoli jak."

 

tel.: +420 603 877 831
email: pitruskova@fenixpersonal.cz
Profil na LinkedIn

"Vystudovala jsem Personální řízení na Veřejně správní Akademii – VOŠ. Mám za sebou více než tři roky praxe v oblasti náboru na široké spektrum pracovních pozic – od výrobních profesí, přes administrativu, po střední management. V současné době se zaměřuji na výběrová řízení pro naše klienty v působící v oblasti výroby a strojírenství. Ovládám techniky recruitmentu na LinkedIn a dalších sociálních sítích. Zajímá mě a baví personální marketing a psychologie."

A proč dělá právě tuto práci? "Baví mě setkávat se s různými typy lidí a pomáhat jim odhalit jejich potenciál a možnosti v dalším vývoji kariéry. Zároveň mě láká výzva při hledání toho opravdu nejvhodnějšího kandidáta z hlediska osobnostních i profesních kvalit tak, aby byly na konci výběrového řízení spokojené obě strany - klient i uchazeč."

Bc. Tereza Nechvílová, BA (Hons)

Recruitment Consultant

Motto: "Dokážeš-li o tom snít, dokážeš to i udělat."

 

tel.: +420 739 269 158
email: nechvilova@fenixpersonal.cz
Profil na LinkedIn

"Svoji profesní kariéru v oblasti náboru jsem začala již během studia ekonomického oboru na vysoké škole, kdy jsem pracovala v personální agentuře na temporary projektech přímo u klienta. Postupně jsem přešla do oblasti klasického recruitmentu a permanentních umístění kandidátů. V HR se pohybuji více než 3 roky a mám zkušenosti s širokou škálou pozic od nižších administrativních, přes střední management zejména v oblastech logistiky, výroby, nákupu, strojírenství, techniky a vývoje. Pracuji na pozici recruitera a zaměřuji se na výrobní a strojírenské společnosti. Věnuji se vyhledávání vhodných kandidátů, výběr nejvhodnějších, screening a předvýběr, kontinuální analýzu trhu, přípravu hodnotících zpráv o kandidátech, poskytování poradenství pro klienta a kandidáty o situaci na trhu a pravidelný kontakt s obchodními partnery."

A proč dělám právě tuto práci? "Baví mě komunikace s lidmi, každý rozhovor s klientem nebo kandidátem, je inspirující. Je to individuální životní příběh. Po každé se já sama můžu dozvědět něco nového a zároveň mohu být prospěšná, rozvíjet zkušenosti a silné stránky kandidátů a pomáhat jim s budováním jejich profesní kariéry. Viditelný výsledek spokojeného klienta a kandidáta je pro mě ta hlavní motivace, proč tuto práci miluji!"