A JAKÝ JE VÁŠ PŘÍBĚH?

Chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za Vaši spolupráci a extrémní podporu při výběru pozice a zakomponování do firmy .......... Po skoro pěti měsících v pozici Obchodního ředitele se ujišťuji, že tato firma je přesně to, co jsem hledal a díky Vám a Vašemu nasazení i našel.

Pan M., Obchodní ředitel


Dobrý den paní Nechvílová,
chci Vám tímto mailem poděkovat za Vaši snahu mi najít co nejvhodnější práci a lidský přístup při našem pohovoru. Byla na Vás znát jistá míra empatie, kterou klient Vaši agentury ve své situaci určitě potřebuje a ocení. Dobře se mi s Vámi spolupracovalo a budu rád, když se na Vás budu moci obrátit příště, kdybych znovu potřeboval služeb Vaší agentury.
S přáním pěkného dne
Pan. Ing. K., Designer 3D/Konstruktér


Skvělá komunikace, rychlá domluva, veliké plus za první pohovor přes skype (taková možnost běžně od agentur není, proto jsem tuto možnost velice kladně přivítal). 
Výborné jednání ohledně pohovoru ve firmě a závěrečné kontaktování a úspešná spolupráce.
Bodově jsem za 10/10.
Ještě jednou děkuji a přeji hezký zbyte​k​ dne,

Pan A., Seřizovač/Operátor


Dobrý den, paní Vydařelá,
děkuji Vám  za milou spolupráci. V práci jsem velmi spokojená a doufám, že nám spolupráce vydrží.
Co se týče výběrového řízení, proběhlo z mého pohledu bez problémů a tak, jak jsme se domlouvaly, což velmi oceňuji. Jako další plus určitě vidím v milé a chápavé spolupráci z Vaší strany. 
S přáním hezkého dne,

Paní M., Grafička


Firma Fenix Personal: Maximální profesionální přístup. Prakticky to znamenalo podrobné seznámení s nabízenou pozicí a s firmou, která pozici vypisovala. Dostalo se mě uceleného obrazu o náplni práce, o vlastnících i o výzvách, které by mě na pozici čekaly. Proběhlo kvalitní testování, které podalo mě i personální agentuře ucelený a pravdivý obrázek o mých přednostech a nedostatcích. Vedení personální agentury věnovalo mimořádné množství času na mé podrobné prověření včetně referencí. Průběžně jsem byl neustále informován o průběhu, takže bylo jasné v jaké fázi se výběrové řízení nachází. S takovým podrobným testováním a tak kvalitní zpětnou vazbou jsem se ještě nesetkal.

Tereza Nechvílová: Konzultantka, která měla tuto pozici na starosti projevila mimořádnou schopnost klást důležité otázky směřující k mým slabinám tak vhodným způsobem, že vždy dostala odpovídající odpovědi. Rozhodně to je profesionálka, která se při pohovoru s uchazečem nespokojí s nějakými obecnými nebo jen částečnými odpověďmi. Umí se ptát cíleně a podrobně i na slabé stránky kandidáta , vrací se k nezodpovězeným, nebo částečně zodpovězeným dotazům až do té doby než dostane ucelený obrázek o kandidátovi což je velmi důležitý předpoklad pro kvalitní personální konzultantku. Předností bylo i její pravidelné a korektní informování o celém průběhu výběrového řízení a informace o zpětné vazbě ze strany zadavatele pozice. Důležitá byla také její trpělivost a optimismus během celé doby, kdy výběrové řízení probíhalo.

Pan S., Výkonný ředitel


Dobrý den pane inženýre Strmisko,
na základě naší předchozí konverzace bych Vám rád touto cestou poděkoval za výborný přístup i vzájemnou komunikaci. Myslím, že vaše společnost má nejen velice zajímavé pracovní nabídky, ale také profesionální jednání s klienty.
Věřím, že bude naše spolupráce v budoucnosti úspěšná a přeji Vám příjemný den.

Pan P., Servisní manažer


Od začiatku som sa stretol s profesionálnym prístupom slečny Nechvílové i počas telefonických rozhovorov. V prípade následného osobného stretbutia ste veľmi dobre operatívne reagovali na požiadavky. Čo sa týka komunikácie a starostlivosti o klienta bolo v mojom prípade príkladné, rovnako ako operatívne riešenie či už problémov alebo otázok, ktoré počas prijímacieho riadenia nastali. Komunikácia a "osobný " prístup k klientovi hodnotím najpozitívnejším hodnotením. 

Pan H., Aplikační inženýr


Výběrové řízení proběhlo z mé strany velmi rychle a hladce. Pohovor v samotné firmě byl spíše improvizovaného charakteru, ale zřejmě jsem zanechal dobrý dojem. Přijetí bylo urychlené podmínkou podání výpovědi v předchozím zaměstnání, takže k podpisu smlouvy došlo hned následující týden. Z mého pohledu vypadá firma dost podobně obrázku, který jsem si udělal na přijímacím pohovoru. 

Z mé strany tedy bezproblémová, rychlá a efektivní spolupráce. Děkuji.

Pan B., Strojní technik


Dobrý den paní Vydařelá,

vše proběhlo v pořádku. Upřímně, mám z nové práce velkou radost. Jak jsem již říkala, firma mi byla sympatická hned od počátku a cítila jsem, že zde chci pracovat. Opravdu moc jsem si přála, aby to vyšlo. Je to práce, která přesně odpovídá tomu, co jsem hledala. Samozřejmě nevím co mě čeká, ale těším se a věřím, že budu spokojená. Snad bude ta spokojenost oboustranná.

Spolupráce s Vámi byla naprosto perfektní! Setkala jsem se již s několika HR konzultantkami a věřte mi, že žádná nebyla jako Vy. Skvělá komunikace, rychlá odezva, osobní a pozitivní přístup..

Ode mě máte referenci více než pozitivní, dávám Vám 12 bodů z 10! :-)

Moc Vám děkuji a přeji i nadále mnoho úspěchů nejen v karierním, ale také osobním životě.

Slečna Š., Back Office Logistics 


Dobrý den paní Vydařelá,

i já děkuji za příjemnou spolupráci s Vámi.

Oceňuji především Vaši ochotu a vstřícnost, když bylo potřeba cokoliv bližšího zjistit či dohodnout s mým budoucím zaměstnavatelem. Také bych ocenila, že jste vždy reagovala v krátké době. Informace Vámi podávané byly komplexní a jasné. Také bych ocenila, časovou flexibilitu při hledání společného termínu a maximální snahu vyjít vstříc. A také styl, jakým byl napsán inzerát - výstižně a tak, aby si člověk danou práci dokázal lépe představit a ne obligátní odrážky u těchto typů pozic.

Z mého pohledu to byla milá a na konec i úspěšná spolupráce a proto nebudu váhat a Vás i Fenix Personal, ráda doporučím.

Slečna H., Mezinárodní účetní


"Pane Strmiska,

akokolvek, dovolte mi zlozit kompliment za Vas vysoko profesionalny pristup a takpovediac vedenie kandidata celym priebehom vyberoveho konania. Nech je spokojnost na mojej strane, strane zamestnavatela ale aj Vasej."

Pan C., Manažer kvality


"Byl jsem spokojen s přístupem presonálního pracovníka p. Strmisky a s průběhem výběrového řízení, v případe dotazu byly poskytnuty relevantní odpovědi ke spokojenosti všech a jsem rád, že v mém případe naše spolupráce skončila se šťastným koncem - úspěšným zprostředkováním práce."

Pan J., Nákupčí, NTS Mechatronics


"S firmou Fenix Personal jsem byla spokojena od prvního oslovení panem Strmiskou až po uzavření pracovní smlouvy. Pan Strmiska byl ve svém jednání milý a vstřícný, při osobní schůzce vše vysvětlil tak, že jsem tomu rozuměla.

Firmu Fenix Personal bych doporučila všem svým známým."

Paní J., Obsluha soustružnického automatu, Lisi Automotive Form a.s.


"Dobrý den paní Sedláčková,

velice si vážím vašeho přístupu a vstřícnosti. Je to pro mě obrovská výzva, věřte, že vám ostudu neudělám. Plně si uvědomuji, že jste v pozici, která když vybere uchazeče, tak musí mít o něm nějaké informace, na základě kterých toho člověka doporučujete. Musíte mít obrovský čuch na lidi a umění je číst. Tento dar nemá každý. Jste profík na svém místě, pomáháte lidem a věřím, že si mnozí ani neuvědomují jak velice. Jste pro mě dalším životním příkladem, učím se od každého a od vás obzvlášť, obohatila jste mě a já vím, že váš styl komunikace, pomoci a vstřícnost využiji dál ve svém profesním a osobním životě."

Pan D., ředitel neziskové organizace


"Dobrý den paní Gregovská, 

chci vám poděkovat za vaši pomoc při změně zaměstnání. Bylo mi potěšením, že se tak stalo i díky vám a vaší agentuře. Oceňuji zvláště váš profesionální a zároveň osobní přístup. Věřím, že vaše práce byla v mém případě důležitým faktorem úspěchu.   Ještě jednou děkuji za váš servis a přeji mnoho pracovních i osobních úspěchů Vám i Fenix personal." 

Pan Č., Final Operation Supervisor, Daido Metal s.r.o.


"Pekný deň paní Koláčková,

spoluprácu s firmou Fénix a konkrétne s Vámi hodnotím veľmi kladne. Pani Koláčková svojím veľkým všeobecným prehľadom a odborným prístupom vedie pohovor na vysoko profesionálnej úrovni, pričom vytvára priateľskú atmosféru. Myslím si, že pre firmu je veľmi dôležité, mať v týme ľudí ako je pani Koláčková. Zároveň jej  chcem touto formou vysloviť poďakovanie za všetko čo pre mňa urobila."

Pan B., Obchodně-technický manažer


"Dobrý den paní Koláčková, 

s Vaší prací jsem byla moc spokojena. Příjemný a velice lidský, otevřený projev mi navodil pocit upřímnosti a snahy pomoci. Následný zájem byl výborný, a i když celá akce nevedla k výsledku, jak bychom chtěly, byla jsem spokojena. Určitě bych se na Vás v budoucnu znovu obrátila a doporučila všem, kteří práci hledají."

Paní S., uchazečka o pozici Nákupčí v DI Industrial s.r.o.


"Na spolupráci s paní Sedláčkovou jsem si nejvíce cenil schopnosti vyhledat a vzájemně prezentovat styčné body mezi profilem firmy, pozice a mou představou o budoucím zaměstnání. V tomto se spolupráce s paní Sedláčkovou zásadním způsobem liší od mých předchozích zkušeností s headhuntingem a děkuji za to, že oběma stranám pomohla velmi rychle najít to, co by jinak mohlo trvat velmi dlouho."

Pan A., Mechanical Engineering Manager, KOMPAN Czech Republic s.r.o. 


"Při hledání nové práce, rozeslání mnoha životopisů a absolvování mnoha pohovorů (v dosti případech ne zrovna příjemných) jsem měla to štěstí, že jste mě oslovila právě Vy, paní Koláčková. Touto cestou bych Vám chtěla moc poděkovat za Váš lidský přístup. Nejednala jste se mnou jako se zbožím, ale jako s lidskou bytostí, která má problém. Stále se mnou udržujete kontakt a zajímáte se o to jak se mi daří. Nic podobného jsem nezažila a za to Vám moc děkuji. S novou prací jsem moc spokojená. Přeji Vám a celé agentuře mnoho spokojených uchazečů o práci. S čistým svědomím Vás mohu vřele doporučit.

Paní Ž., Leštička, DI Industrial s.r.o.


"Dobrý den,

milerád pošlu krátké zhodnocení naší spolupráce, neboť jsem velmi vděčný za zprostředkování brigádnické pozice ve firmě DI Industrial, ve které se mi opravdu líbí. Agenturou jsem byl telefonicky kontaktován již druhý pracovní den po odeslání životopisu. Byla mi popsána společnost, u které jsem měl zájem o spolupráci, její současná situace a vyhlídky do budoucna. Hned jsem měl také možnost navrhnout, kdy bych se mohl dostavit na osobní pohovor u dané firmy a dostal jsem všechny potřebné informace. I po navázání spolupráce měla paní Koláčková z agentury upřímnou starost, jestli jsem na dané pozici spokojen, a vedli jsme takřka přátelskou konverzaci. Jí a celé agentuře bych chtěl moc poděkovat za spolupráci a za zprostředkování pracovní pozice. 

S pozdravem"

Pan M., student VUT


„Spoluprácu s Vami hodnotím pozitívne predovšetkým kvôli Vášmu záujmu spoznať ma predovšetkým ako osobnosť. Váš prístup bol od prvého kontaktu veľmi profesionálny. Po jazykovej, ale i po technickej stránke ste zdatná a bez akéhokoľvek zaváhania ste mi dokázali odpovedať na všetky otázky. Pohovor v práci prebiehal presne podľa Vami načrtnutého scenáru, takže je vidieť, že od Vašich klientov máte aktuálne informácie. Je vzácne, že aj v dnešnej dobe existuje niekto, kto nepozerá na kandidátov ako na kus nábytku, za ktorý agentúra len zinkasuje profit. Vrelo odporúčam spoluprácu s Vašou agentúrou i ďalším kandidátom a prajem im, aby i oni mali podobné skúsenosti ako ja sám. Za Váš záujem v priebehu  výberového konania, ale i po nástupe  do zamestnania Vám ďakujem a vo Vašej kariére i osobnom živote Vám prajem mnoho úspechov.“

Pan K., Process Engineer ve společnosti TE Connectivity - výroba pasivní prvků pro telekomunikace


„Spolupráce s vaší agenturou byla více než vyhovující, Váš vstřícný přístup a zájem mi pomohl nejen v rozhodování, ale také dodal sebejistotu při komunikaci s vašimi klienty. Podařilo se mi najít dobrou práci a odpovídala přesně tomu, co jsem hledal. Mnohokráte Vám za to děkuji a přeji, ať se daří.

Zdraví pan K., Software Team Leader ve společnosti Act-in CZ s.r.o. /Act-in Machine Services s.r.o. - vývoj a implementace inteligentních softwarových produktů pro výrobu a údržbu, servisní strojírenské služby."


"Za spolupráci s paní Koláčkovou jsem vděčný hlavně nejen kvůli vstřícnému přístupu během výběrového řízení ale i po nástupu do zaměstnání.

Již během pohovoru mi sdělila všechny důležité informace o firmě a jejím zaměření, popisu pracovní pozice, na kterou jsem se hlásil, i jak bude vypadat další postup při výběrovém řízení. Po nástupu do nového zaměstnání jsme stále v kontaktu, její zájem o moji spokojenost v zaměstnání je milým překvapením. 

Touto cestou Vám děkuji

Pan K., Chemik, DI Industrial


"Dobrý den,

velice rád bych poděkoval paní Martině Koláčkové za vysoce profesionální přístup, se kterým se mě ujala při zprostředkování zaměstnání ve firmě DI Industrial. Kontaktovala mě již druhý den po mé odpovědi na inzerát a ještě tentýž jsme spolu domluvili přijímací pohovor. Všechny potřebné informace mi pravdivě sdělila a z rozhovoru s ní jsem měl velice příjemný dojem.Mohu tedy zodpovědně říci, že spolupráci s paní Martinou Koláčkovou upřímně všem doporučuji.
 
Pan K., Svářeč, DI Industrial


 

„Vážená paní Sedláčková,

dovolte mi, abych Vám poděkoval za Váš profesionální a lidský přístup při zprostředkování mého nového zaměstnání, kde jsem velmi spokojen, a práce mě 100 % naplňuje. Už při prvním setkání z Vás vyzařovala energie a odhodlání mi pomoci. Po celou dobu pohovorů v dané firmě jste se mnou byla v kontaktu a snažila se mi poradit a toho si velice vážím.

Děkuji Vám a přeji mnoho spokojených klientů, tak jako jsem já.“

S pozdravem pan V., Technical Manager ve společnosti KOMPAN Czech Republic s.r.o. 


"Paní Koláčková, díky Vašemu přístupu se Vám podařilo najít mi práci, se kterou jsem spokojený. Cením si Vašeho příjemného vystupování a jednání. myslím, že více není co dodat. Přeji Vám mnoho úspěchů v pracovním i osobním životě."

Pan H. - Leštič v DI industrial


"Spolupráce s Vámi, paní Koláčková, byla na vysoké úrovni profesionality. Veškeré informace jsem dostal hned a bez známek jakéhokoliv zamlžení detailu o dané pozici. Komunikace z Vaší strany byla dostatečná a přesná, s příjemným vystupováním i snahou po dokončení celého procesu uchazeče o zaměstnání. Vřele doporučuji spolupráci s Vámi."

Pan K., Přípravář před lakováním/maskér, DI Industrial s.r.o.


"Vážená paní Koláčková
 
Jsem velice rád, že mohu přispět a pozitivně zhodnotit práci Vaší personální agentury.
Musím velmi vyzdvihnout Váš profesionální přístup při zprostředkování zaměstnání. Při našem jednání jste byla schopna odpověď  nejen na všechny mé otázky týkající se požadavků uchazeče, ale pomoci i po stránce lidské. Z Vašeho projevu byla cítit snaha a chuť, co nejlépe a nejrychleji najít vhodné pracovní uplatnění. Přestože jsem na Vaše doporučení nebyl vybrán, byla jste jediná, která smysluplně reagovala na důvod, proč jsem nebyl vhodný kandidát. Ihned jsem si uvědomil, že za nezdarem nemusí být věk, patřičné vzdělání nebo nedostatečné znalosti, ale jen nejistota zaměstnavatele o moji další budoucnost.
 
Přeji Vám hodně úspěchů a co nejvíce spokojených a vděčných  uchazečů 
S pozdravem
Pan N., uchazeč o zaměstnání