OUR TEAM

Bc. Lucie Sedláčková, DiS.

Jednatelka společnosti / CEO

Motto: "Ten nejlepší výhled přichází až po tom nejtěžším stoupání. Tak vzhůru do toho! :o)"

 

tel.: +420 777 013 379
email: sedlackova@fenixpersonal.cz
Profil na LinkedIn

"Vystudovala jsem obor Sociální pedagogika a poradenství na Masarykově univerzitě. Náborovým aktivitám a projektovému řízení v recruitmentu se věnuji od roku 2005. Své zkušenosti jsem se rozhodla zúročit a v roce 2010 tuto činnost začala vykonávat samostatně. Snažím se v oboru neustále vzdělávat a zdokonalovat a stejně tak k tomu vedu náš tým. V současné době se věnuji vedení firmy a jejímu dalšímu rozvoji. Kromě toho se stále ráda věnuji realizaci náborů pracovníků pro firmy a realizaci služby "Executive Search – Headhunting". Mým cílem je vybudovat stabilní personálně-poradenskou společnost poskytující opravdu kvalitní služby. Lpím na tom, aby každá aktivita naší firmy a konzultantů byla kvalitní, aby respektovala jedinečnost člověka a situace s cílem pomáhat lidem a měnit jejich životy k lepšímu."

A proč dělám právě tuto práci? "Společnost jsem založila, protože mě baví pomáhat lidem růst a měnit životy k  lepšímu. Propojení dobra a pomoci lidem s obchodem ji mi přirozeností. Také mne dnes a denně kupředu ženou zkušenosti našich zákazníků a dalších firem, které mají s jinými personálmími agenturami špatné zkušenosti. Nedostávají kvalitu a profesionalitu, kterou očekávají a za kterou často platí. Vždy říkám: "Děláme práci jinak - kvalitně a profesionálně a jen naše vzájemná zkušenost Vás o tom přesvědčí." Mým cílem pro rok 2018 je firmu neustále zlepšovat a zvyšovat úroveň kvality a rozsah poskytovaných služeb."

 

Ivana Pitrušková Gregovská, DiS.

Recruitment Consultant - Technical Support

Motto: "Kdo ví proč, dokáže jakékoli jak."

 

tel.: +420 603 877 831
email: pitruskova@fenixpersonal.cz
Profil na LinkedIn

"Vystudovala jsem Personální řízení na Veřejně správní Akademii – VOŠ. Mám za sebou více než tři roky praxe v oblasti náboru na široké spektrum pracovních pozic – od výrobních profesí, přes administrativu, po střední management. V současné době se zaměřuji na výběrová řízení pro naše klienty v působící v oblasti výroby a strojírenství. Ovládám techniky recruitmentu na LinkedIn a dalších sociálních sítích. Zajímá mě a baví personální marketing a psychologie."

A proč dělá právě tuto práci? "Baví mě setkávat se s různými typy lidí a pomáhat jim odhalit jejich potenciál a možnosti v dalším vývoji kariéry. Zároveň mě láká výzva při hledání toho opravdu nejvhodnějšího kandidáta z hlediska osobnostních i profesních kvalit tak, aby byly na konci výběrového řízení spokojené obě strany - klient i uchazeč."